Pozývame vás na živý seminár o dizajne krásnych a funkčných interiérov:

Ako zariadiť útulný interiér v 10 praktických krokoch

SEMINÁR SA KONÁ:

02. 12. 2017 o 9:00 hod

 

Čo všetko sa na seminári dozviete?

 • Fázy tvorivého procesu zariaďovania interiéru
  Skvelý dizajn je zriedka výsledkom náhody či spontánneho osvietenia. Oveľa častejšie ide o výsledok správneho postupu, ktorý keď dodržíte, spoľahlivo vás dovedie k premyslenému konceptu vášho vysneného priestoru.
 • Ako zhodnotiť silné a slabé stránky priestoru a ujasniť zámer
  Ešte skôr než sa pustíme do samotného zariaďovania, zhodnotíme spolu danosti vášho interiéru: dôležité rozmery miestnosti, svetelné podmienky dispozície, a zakreslíme si tiež hlavné štrukturálne prvky na pôdorys.
 • Základné princípy pri voľbe vhodného štýlu interiéru
  Otestujete svoj vkus a dozviete sa základné črty obľúbených dizajnérskych štýlov: tradičný, súčasný, vidiecky, minimalistický, pobrežný, provensálsky, vidiecky, severský, exotický, mediteránny a eklektický.
 • Ako harmonicky skombinovať farby v interiéri
  Farba je sila, ktorá má priamy vplyv na našu dušu a vnímanie prostredia. Naučíte sa jednoduché princípy ako spoľahlivo nakombinovať harmonickú paletu farebných odtieňov, ktoré v interiéri vyznejú harmonicky.
 • Optické finty a triky pre vylepšenie vzhľadu aj dojmu miestnosti
  Konkrétne rady ako opticky zdvihnúť strop či vylepšiť celkový pocit pohody interiéru. Budete prekvapení, že čo všetko sa dá urobiť aj s malým rozpočtom! Bývať útulne, nemusí znamenať že si vybrakujete peňaženku. 🙂

Seminár vedie:

Iveta Nagyová
Iveta Nagyová
Interiérová dizajnérka a autorka blogu UmenieBývať.sk

Zadajte svoj e-mail a zaistite si miesto na seminári.

Toto je živý seminár s praktickými cvičeniami, príkladmi a prezentáciou. Ako účastník získate možnosť navrhnúť si svoj vlastný interiér alebo vylepšiť súčasný obytný priestor pod vedením bytového návrhára.

Počet miest je kapacitných dôvodov obmedzený na max. 15 účastníkov.

Bežná cena za vstup na seminár je 49 eur na osobu. Platí sa v hotovosti na mieste pred začatím seminára t.j. v sobotu ráno 2.12.2017.

Chcete zľavu? Čítajte blog až do konca! 

(Pre čitateľov blogu Umeniebývať.sk platí špeciálna cena.)