Online kurzy - vybrané lekcie

bytového dizajnu & home-stylingu

Praktické návody krok-za-krokom pre tvorcov útulného domova alebo ako si vytvoriť krásny a funkčný obytný interiér - aj bez služieb bytového architekta.

Pozývame vás na online kurzy plné dobrých rád, dizajnérskych tipov, postupov a nápadov, ktoré si môžete doma v pohodlí pozrieť kedykoľvek na ne budete mať čas.

Už čoskoro! .-)

Online kurz dekorovania a trikov home-stylingu

Bytové doplnky štýlovo

Ako to robia profi dizajnéri, že ich interiéry majú taký šmrnc? Dokonalosť spočíva v premyslených detailoch a - doplnkoch.

V tomto online kurze sa naučíte triky - užitočné finty aj základné princípy ako a kde vyberať bytové doplnky, ktoré pozdvihnú atmosféru a podčiarknu jedinečný štýl vášho interiéru.

Na obsahu kurzu práve intenzívne pracujeme, ale už teraz  sa naň môžete vopred (nezáväzne) prihlásiť prostredníctvom e-mailu.

Prihláste sa pokojne už dnes a akonáhle ho otvoríme, dozviete sa to včas hneď medzi prvými:

Ako na farby v byte
Naučte sa ako si s prehľadom vybrať z tisícky farebných možností

Vybrané lekcie správneho kombinovania farieb - hravo

Ako harmonicky kombinovať farby v obytnom interiéri

Ako farby ovplyňujú náladu v miestnosti? Dozviete sa konkrétnu metodiku premysleného výberu farieb aj s konkrétnymi príkladmi z praxe bytového dizajnéra. Kurz je zameraný veľmi prakticky.

Výsledkom v závere kurzu bude váš vlastný návrh harmonickej farebnej kombinácie pre ľubovoľný interiér, ktorý vytvoríte sami pomocou zábavnej kreatívnej techniky zvanej aj moodboard-ing.

Dajte nám vedieť svoj predbežný záujem už teraz a my vám včas upresníme dátum, kedy tento kurz opäť otvoríme.